O Sved-Pol

Nasza firma

Svedpol Nieruchomości Spółka z o.o. powstała w roku 2010 poprzez połączenie kapitału polskiego ze szwedzkim. Jednym z priorytetowych celów spółki jest przeprowadzanie inwestycji deweloperskiej - budowa osiedla mieszkaniowego na posiadanych przez spółkę terenach. Osiedle mieszkaniowe - to kompleks 3 nowoczesnych 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych otoczonych zielenią, dostosowanych dla osób niepełnosprawnych i przyjaznych dzieciom, z miejscami prakingowymi.
W roku 2015 został zakończony I etap - oddaliśmy do użytkowania pierwszy budynek, w chwili obecnej realizowany jest II etap - budowa drugiego budynku. Koniec realizacji II etapu przewidywany jest na IV kwartał 2019r.

osiedle z placem zabaw kołobrzeg

Svedpol Nieruchomości Sp. z o.o. systematycznie rozwija swoją działalność. Inwestycja – II etap Osiedla mieszkaniowego „Ogrody” planowana  z dużą starannością- został zakończony. Mieszkania w sprzedaży, możliwość kupienia miejsca postojowego w hali garażowej i komórki lokatorskiej.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby budowany obiekt spełniał oczekiwania naszych klientów.

Tereny pod inwestycję znajdują się w spokojnej miejscowości, w niedalekiej odległości od Kołobrzegu, a zarazem w bliskim otoczeniu nie tylko morza ale również jeziora, pięknych lasów i łąk. Wokół jest luźna zabudowa domków jednorodzinnych co powoduje, że mieszkaniec naszego osiedla nie czuje się jak w blokowisku.

sprzedaż mieszkań w kołobrzegu
Prokurent
Magdalena Sankowska