O Sved-Pol

Nasza firma

Svedpol Nieruchomości Spółka z o.o. powstała w roku 2010 poprzez połączenie kapitału polskiego ze szwedzkim. Jednym z priorytetowych celów spółki jest przeprowadzanie inwestycji deweloperskiej - budowa osiedla mieszkaniowego na posiadanych przez spółkę terenach. Osiedle mieszkaniowe - to kompleks 3 nowoczesnych 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych otoczonych zielenią, dostosowanych dla osób niepełnosprawnych i przyjaznych dzieciom, z miejscami parkingowymi.
W roku 2015 został zakończony I etap - oddaliśmy do użytkowania pierwszy budynek. Drugi budynek został oddany w grudniu  2020r. W kwietniu 2021r.  zaczynamy realizację III etapu - budowy trzeciego 5-kondygnacyjnego budynku, w którym będą znajdować się także  mieszkania z własnym ogródkiem !!!!. Koniec realizacji tego etapu - zamykającego całe przedsięwzięcie przewidywany jest na IV kwartał 2022r.

osiedle z placem zabaw kołobrzeg

Svedpol Nieruchomości Sp. z o.o. systematycznie rozwija swoją działalność. Inwestycja – III etap Osiedla mieszkaniowego „Ogrody Gościno” planowana  jest z dużą starannością. Mieszkania są już w sprzedaży. Istnieje także możliwość kupienia miejsca postojowego w hali garażowej znajdującej się w budynku II.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z budowanych przez nas obiektów spełniał oczekiwania naszych klientów.

This is custom heading element

sprzedaż mieszkań w kołobrzegu
Prokurent
Magdalena Sankowska