Osiedle Ogrody – III Etap

Osiedle Ogrody - III Etap Inwestycji

Dążymy do  zbudowania otoczonego zielenią kompleksu 3 nowoczesnych budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, 4-kondygnacyjnych, w atrakcyjnych metrażach od 27m² do 57m², plus winda, podziemne miejsca postojowe, zewnętrzne miejsca postojowe, boksy rowerowe – położonych z dala od miejskiego zgiełku i zapachu spalin w położonym 15 km od Kołobrzegu – Gościnie.

Każdy z czterokondygnacyjnych budynków jest zaprojektowany z wielką starannością i dbałością o szczegóły, tak aby zapewnić mieszkańcom maksymalną wygodę i komfort również z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Budynki mieszkalne usytuowano na działce względem stron świata tak aby pokoje mieszkalne spełniały wymagany czas nasłonecznienia co najmniej 3 godziny w dniach równonocy – 21 marca i 21 września – w godzinach 7ºº- 17ºº.

Wszelkie informacje o lokalach mieszkalnych jak i  rezerwacji  pod numerem telefonu – 538 312 402.

Na osiedlu zlokalizowano:

– plac zabaw dla dzieci,

– parking zewnętrzny z miejscami przewidzianymi dla niepełnosprawnych,

– w części podziemnej II budynku zaprojektowano boksy rowerowe i miejsca postojowe,

– III budynek – 5 kondygnacyjny – niski parter mieszkania typu kawalerki, 2-pokojowe, 3-pokojowe i także z własnym ogródkiem.

Co warto wiedzieć o inwestycji

Nowoczesny budynek mieszkalny, wolnostojący, wielorodzinny, 5-kondygnacyjny.

Budynek posiada podziemne komórki lokatorskie w cenie mieszkania, windę i przestronną klatkę schodową, która umożliwia wygodną komunikację  pomiędzy piętrami i komórkami.

Na każdym piętrze znajduje się po 10 mieszkań 2-pokojowych z balkonami w atrakcyjnych metrażach o powierzchni od 37 m² do 57 m², które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Każde z nich posiada przestronny pokój dzienny, kuchnię oraz pokój do dowolnej adaptacji na sypialnię lub pokój dziecięcy.

Dodatkową atrakcją są mieszkania w niskim parterze z ogródkami.

 

Plany budynku

Miejsce inwestycji