Osiedle Ogrody II etap

Osiedle ogrody - II etap inwestycji.

Rozpoczęliśmy budowę II budynku wielorodzinnego. Zakończenie planowane jest na III/IV kwartał 2019r. (z uwzględnieniem warunków pogodowych).

W chwili obecnej – marzec 2019r. – robimy IV ostatnią kondygnację, montujemy stolarkę okienną, wykonujemy prace elektryczne wewnątrz budynku, praca wre a pierwsze mieszkania już są widoczne 🙂

W sprawie zakupu miejsca postojowego prosimy o bezpośredni kontakt z deweloperem.

Zdjęcia pokazujące stopień zaawansowania prac będą sukcesywnie umieszczane na stronie.

Pragniemy zbudować otoczony zielenią kompleks 3 nowoczesnych budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, 4-kondygnacyjnych, w atrakcyjnych metrażach od 37m² do 57m², plus winda, podziemne miejsca postojowe, zewnętrzne miejsca postojowe, boksy rowerowe – położonych z dala od miejskiego zgiełku i zapachu spalin w położonym 15 km od Kołobrzegu – Gościnie.

Każdy z czterokondygnacyjnych budynków jest zaprojektowany z wielką starannością i dbałością o szczegóły, tak aby zapewnić mieszkańcom maksymalną wygodę i komfort również z myślą o osobach niepełnosprawnych

Budynki mieszkalne usytuowano na działce względem stron świata tak aby pokoje mieszkalne spełniały wymagany czas nasłonecznienia co najmniej 3 godziny w dniach równonocy – 21 marca i 21 września – w godzinach 7ºº- 17ºº.

Wszelkie informacje o lokalach mieszkalnych jak i  rezerwacji  pod numerem telefonu – 538 312 402.

Na osiedlu zlokalizowano:

  • plac zabaw dla dzieci,
  • parking zewnętrzny z miejscami przewidzianymi dla niepełnosprawnych.
  • w części podziemnej  zaprojektowano boksy rowerowe i miejsca postojowe.

Co warto wiedzieć o inwestycji

Nowoczesny budynek mieszkalny, wolnostojący, wielorodzinny, 4-kondygnacyjny.

Budynek posiada podziemne komórki lokatorskie oraz windę i przestronną klatkę schodową, która umożliwia wygodną komunikację  pomiędzy piętrami i komórkami.

Na każdym piętrze po 10 2-pokojowych mieszkań z balkonami w atrakcyjnych metrażach o powierzchni od 37,74m² do 56,94m², które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Każde z nich posiada balkon, przestronny pokój dzienny, kuchnię oraz pokój do dowolnej adaptacji na sypialnię lub pokój dziecięcy.

Plany budynku

Miejsce inwestycji